אודות החברה - סנס אונליין המומחים לתלבושת אחידה

תלבושות אחידה לבתי ספר, מוצרי טקסטיל לפרסום, פתרונות ביגוד לארגונים, קולקציות הלבשה לחברות ועוד. הכירו את סנס טקסטיל, יבואנית מוצרי הטקסטיל אשר עומדת בחזית אופנת ההלבשה האחידה בישראל. אנו מציגים קטלוג מרשים של חולצות, מכנסיים, טייצים וקפוצ'ונים. הבגדים של סנס טקסטיל הם תו תקן לאיכות. הם זמינים עבורכם ביותר מ-50 צבעים שונים ובאין ספור גזרות עדכניות לכל עונה ולכל מטרה.

סנס טקסטיל היא יבואנית מוצרי טקסטיל אשר מובילה את אופנת ההלבשה האחידה בישראל. החברה נוסדה לפני למעלה מ-20 שנה והיא צברה לעצמה שם ומוניטין שהולכים לפניה. המוצרים האיכותיים שלנו נמכרים בחנויות מובחרות בפריסה ארצית.

החברה מייבאת ומשווקת סנס חולצות, מכנסיים, טייצים, קפוצ'ונים לכל עונות השנה. המוצרים מתאימים לבתי ספר, ביגוד לתלבושת אחידה, מוצרי טקסטיל לפרסום, קולקציות הלבשה לארגונים, פתרונות לקבוצות גדולות ועוד. אנחנו עובדים מול חנויות ועסקים, אך באתר האינטרנט החדש שלנו גם לקוחות פרטיים מוזמנים להתרשם מסל מוצרינו הרחב.

המומחים לתלבושת אחידה

מוצרי ההלבשה של סנס טקסטיל הם תו תקן לאיכות ואנו מקפידים לייבא אך ורק חולצות ומכנסיים אשר עשויים מבדים נעימים, נוחים, ייעודיים להדפסה ומתאימים לאקלים הישראלי. היות שאנו פעילים מאד בקרב מוסדות חינוך, והיות שרבים מלקוחות הקצה שלנו הם ילדים ובני נוער, סנס טקסטיל מספקת מענה מושלם מבחינת עמידות בבלאי לאורך זמן והתמודדות עם כביסות רבות.

מוצריה של סנס טקסטיל הפכו למותג מוביל בבתי ספר בישראל והמושג סנס חולצות הפך לידוע ואי לכך חשוב לנו לשמור על מחירים הוגנים. התמחור של המוצרים מתכתב מצד אחד עם האיכות, ומצד שני מתאים לתקציב של כל משפחה בישראל. החברה פועלת בתל אביב ומחזיקה באופן קבוע מלאי עצום וזמין של כל הצבעים, הגזרות, העיצובים, הבדים והסגנונות.

מניפת צבעים עשירה ומגוון עצום של גזרות

מוצרינו זמינים עבורכם במניפת צבעים ססגונית ובה למעלה מ-40 גוונים שונים. עולם האופנה הוא דינאמי ומשתנה ועל כן סנס טקסטיל עומדת תמיד עם היד על הדופק ומציעה מבחר עשיר של גזרות. הגזרות והקולוקציות של סנס חולצות מתעדכנות כל הזמן והן מתאימות לציבורים שונים בחברה הישראלית (דתיים, חילונים וכו'). הבגדים זמינים לכל הגילאים ובכל הגדלים, החל מתינוקת בני שלושה חודשים ועד מבוגרים במידות גדולות.

הדפסת חולצות ללקוחות עסקיים \ חולצות לחברות ועסקים

לצד פתרונות ביגוד לתלבושת אחידה לבתי ספר, סנס טקסטיל מפעילה מחלקה ייעודית למוצרי טריקו לפרסום אשר עובדת מול חברות גדולות וארגונים.

אודות חברת סנס אונליין - חולצות בית ספר